Sari la conținut
Ce Vor Copiii

Edu Sun

7 produse disponibile

Categorii populare la Edu Sun

Magazine care vând Edu Sun

7 produse

Întrebări frecvente

Câte produse Edu Sun pot compara pe Ce Vor Copiii?
Chiar acum, 7 de produse — toate ofertele Edu Sun aflate pe stoc la magazinele partenere, cu prețul fiecărui magazin lângă fiecare produs. Cifra respiră odată cu stocurile: mărimile epuizate ies din listă, reaprovizionările intră automat. La brandurile cu gamă largă, filtrul de categorie te scapă de derulat: mergi direct la hăinuțe, jucării sau ce cauți.
Mărimile și vârstele Edu Sun sunt de încredere de la un produs la altul?
În general da — brandurile serioase își țin propriul sistem de mărimi și încadrări pe vârste consecvent în toată gama. Dar „mărimea 104" poate cădea diferit între branduri diferite, așa că regula practică e alta: după prima comandă Edu Sun, notează-ți cum i-a venit copilului și folosește reperul la următoarele. Tabelul de mărimi din fișa fiecărui produs rămâne sursa exactă, mai ales la treceri între game.
Produsele Edu Sun de aici sunt originale, nu copii ieftine?
Da, și la produsele pentru copii asta nu e un moft: cele 7 de articole Edu Sun din catalog provin exclusiv din feed-urile oficiale ale magazinelor partenere, care vând marfă originală, cu factură și marcaje de conformitate reale. Contrafacerile de jucării și articole pentru bebeluși sar peste testele de siguranță tocmai acolo unde contează (vopsele, materiale, piese care se desprind) — de aceea nu au loc aici.

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies