Sari la conținut
Ce Vor Copiii

Hubelino

Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese)

Vândut de ookee.ro

PRP: 299,99 RON

272,99 RON -9%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la ookee.ro Comandă direct la magazin

Economisești

27,00 RON -9%

Vezi oferta la ookee.ro
5 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 22 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese)

272,99 RON
Cumpără
Descriere:Setul Hubelino Marble Run Elements M (98 piese) este o jucarie tip piese de constructie conceputa pentru extinderea si personalizarea unui traseu de bile (marble run). Componentele sunt compatibile cu piesele obisnuite de la alti producatori, astfel incat pot fi integrate usor in colectii existente de blocuri de constructie si in lumi tematice deja construite. Produsul este fabricat in Germania, conform standardelor ridicate de calitate Hubelino, si poate fi folosit pentru a mari un sistem Hubelino sau pentru a aduce varietate intr-o colectie existenta.Beneficii:Compatibilitate extinsa – se combina creativ cu componente obisnuite de la alti producatori si cu seturi existente de blocuri de constructie.Extinde si reinnoieste traseele – permite marirea sistemului marble run sau oferirea unei “noi vieti” colectiei deja existente.Stivuire mai stabila a componentelor – include 10 adaptoare de tunel pentru stivuirea pieselor una peste alta, astfel incat bilele de otel sa nu iasa din curbe la viteza maxima.Caracteristici generale:Brand: HubelinoTip produs: jucarie piese de constructie (set Marble Run)Utilizare: extinderea si combinarea creativa a sistemelor marble run si a colectiilor de blocuri de constructie existenteAlte detalii relevante: 98 piese; include 10 adaptoare de tunel; fabricat in Germania; dimensiuni cutie 22.3 x 27.5 x 6.9 cm; greutate 0.374 kg

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 272,99 RON (conform OG 58/2022)

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 272,99 RON (OG 58/2022)

272,99 272,99 272,99 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

E Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese) potrivit pentru vârsta copilului meu?
Verdictul îl dă fișa produsului de la magazinul ookee.ro: acolo găsești vârsta recomandată de producător, dimensiunile și limitele de greutate unde e cazul. Ia-le în serios mai ales la jucăriile cu piese mici (pericol real de înec sub 3 ani) și la echipamentele care susțin copilul. Când copilul e „între vârste", alege varianta în care crește, nu cea din care iese peste un sezon.
Cât mă costă Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese) cu totul?
Produsul: 272.99 RON cu TVA, prețul cerut chiar acum de magazinul partener ookee.ro, preluat automat din feedul lui. Transportul se adaugă la checkout și dispare peste pragul de livrare gratuită al magazinului — truc de părinte: grupează într-o singură comandă lucrurile de care oricum e nevoie luna asta și pragul se sare de la sine. Prețul afișat la noi e mereu cel din magazin.
Ce opțiuni de plată am pentru Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese)?
Cele oferite de magazinul ookee.ro la finalizarea comenzii: de regulă card bancar prin procesator securizat, ramburs la curier și, la unele magazine, plata în rate. Ce Vor Copiii nu intră în tranzacție: nu procesăm plăți și nu vedem datele cardului tău. Rolul nostru s-a terminat în momentul în care ai găsit oferta potrivită pentru puiul tău.
Dacă nu i se potrivește, pot returna Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese)?
Da: ai 14 zile calendaristice de la primire pentru retur fără justificare (OUG 34/2014) — plasă de siguranță pentru mărimea nimerită greșit sau jucăria care nu a stârnit niciun „uau". Condiția: produsul să fie în starea în care a sosit. Atenție la excepția care lovește des la articolele pentru copii: produsele de igienă și cele sigilate din motive de protecție a sănătății, odată desigilate, nu se mai returnează. Detaliile sunt în politica magazinului ookee.ro.
În cât timp ajunge Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese) la noi acasă?
Magazinul ookee.ro predă de obicei coletul curierului în 24-48 de ore pentru produsele pe stoc, iar drumul până la ușa ta mai durează 1-3 zile lucrătoare. Pentru cadouri de zi de naștere sau de sărbători, comandă cu cel puțin o săptămână înainte: curierii au și ei perioadele lor aglomerate, iar un cadou întârziat se iartă greu la 5 ani.
S-a stricat Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese) — ce drepturi am?
Copiii testează totul la intensitate maximă, dar defectele de fabricație nu sunt vina lor: garanția legală de conformitate (Legea 449/2003 + OUG 140/2021) obligă magazinul ookee.ro să repare, să înlocuiască produsul sau să îți dea banii înapoi. Fotografiază defectul, păstrează factura din colet și scrie magazinului. Uzura normală din joacă nu intră la garanție, roata care cade la a doua plimbare — da.
Mai găsesc Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese) pe stoc?
Feedul magazinului ookee.ro spune acum: în stoc — informație împrospătată automat la fiecare sincronizare. La articolele pentru copii stocurile au sezonalitatea lor: mărimile căutate de hăinuțe se epuizează primele, iar jucăriile-vedetă dispar înainte de sărbători. Dacă produsul e pe stoc la preț bun și copilul chiar are nevoie de el, amânarea rareori ajută.
De ce comanda pentru Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese) se face la ookee.ro, nu aici?
Gândește-te la Ce Vor Copiii ca la părintele organizat din grupul de la grădiniță: știe cine ce vinde și la ce preț, dar nu ține marfă în garaj. Noi indexăm cataloagele magazinelor partenere ca să compari ofertele dintr-o privire; exemplarul tău de Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese) stă în depozitul ookee.ro, unde comanzi, plătești și primești factura cu drepturile tale de cumpărător. La orice neconcordanță, fișa magazinului are ultimul cuvânt.
Merită să aștept o reducere la Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese)?
Dilema clasică de părinte: 272.99 RON acum (preț sincronizat automat cu feedul ookee.ro) sau pariul pe o promoție viitoare. Calculul corect ține cont de copil, nu doar de preț: dintr-o mărime se iese, o etapă de dezvoltare trece, iar jucăria potrivită la 2 ani nu mai spune nimic la 3. Dacă produsul nu e urgent, orice reducere aplicată de magazin apare aici automat — revino pe pagină din când în când.
Cum îngrijesc Jucarie Piese de constructie Set M Hubelino (98 piese) ca să reziste cât copilăria?
Cu realism, pentru că va fi folosit intens: respectă instrucțiunile de întreținere din fișă sau de pe etichetă — la textile, spălarea la temperatura indicată păstrează forma și culorile; la jucării, curățarea regulată contează mai ales la cele duse la gură; la echipamente, o verificare periodică a șuruburilor și îmbinărilor previne surprizele. Bonus: un produs bine întreținut se moștenește — frățiorul mai mic vine repede din urmă.

Produse similare

Alte produse de la ookee.ro

Alte produse Hubelino

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies