Sari la conținut
Ce Vor Copiii

Revell

Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese

Vândut de ookee.ro

PRP: 28,90 RON

28,90 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la ookee.ro Comandă direct la magazin
8 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 44 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese

28,90 RON
Cumpără
Mini 3D Puzzle Notre-Dame de Paris, 39 piese (RV00121) Descriere Pentru multi, Notre-Dame este inima Parisului. Catedrala este cu siguranta una dintre cele mai fascinante cladiri din capitala Frantei si una dintre cele mai impresionante dintre toate structurile gotice. Acest mini puzzle 3D Notre-Dame de Paris iti permite sa recreezi intr-un mod placut si captivant silueta iconica a catedralei, piesa cu piesa, intr-un proiect potrivit pentru pasionatii de arhitectura, calatorii si puzzle-uri 3D. Caracteristici ✔ model 3D inspirat de Catedrala Notre-Dame de Paris ✔ 39 piese ✔ cod produs: RV00121 Beneficii ✔ activitate recreativa ce incurajeaza rabdarea si atentia la detalii ✔ ideal pentru iubitorii de Paris si monumente celebre, perfect ca idee de cadou ✔ rezultat final potrivit pentru expunere in camera, birou sau colectie Avertismente AVERTISMENT! Nerecomandat copiilor cu varsta sub 8 ani. A se utiliza sub stricta supraveghere a unei persoane adulte. A se citi instructiunile inainte de utilizare, a se urma si a se pastra pentru referinte viitoare. Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 28,90 RON (OG 58/2022)

28,90 28,90 28,90 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

E Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese potrivit pentru vârsta copilului meu?
Verdictul îl dă fișa produsului de la magazinul ookee.ro: acolo găsești vârsta recomandată de producător, dimensiunile și limitele de greutate unde e cazul. Ia-le în serios mai ales la jucăriile cu piese mici (pericol real de înec sub 3 ani) și la echipamentele care susțin copilul. Când copilul e „între vârste", alege varianta în care crește, nu cea din care iese peste un sezon.
Cât mă costă Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese cu totul?
Produsul: 28.90 RON cu TVA, prețul cerut chiar acum de magazinul partener ookee.ro, preluat automat din feedul lui. Transportul se adaugă la checkout și dispare peste pragul de livrare gratuită al magazinului — truc de părinte: grupează într-o singură comandă lucrurile de care oricum e nevoie luna asta și pragul se sare de la sine. Prețul afișat la noi e mereu cel din magazin.
Ce opțiuni de plată am pentru Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese?
Cele oferite de magazinul ookee.ro la finalizarea comenzii: de regulă card bancar prin procesator securizat, ramburs la curier și, la unele magazine, plata în rate. Ce Vor Copiii nu intră în tranzacție: nu procesăm plăți și nu vedem datele cardului tău. Rolul nostru s-a terminat în momentul în care ai găsit oferta potrivită pentru puiul tău.
Dacă nu i se potrivește, pot returna Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese?
Da: ai 14 zile calendaristice de la primire pentru retur fără justificare (OUG 34/2014) — plasă de siguranță pentru mărimea nimerită greșit sau jucăria care nu a stârnit niciun „uau". Condiția: produsul să fie în starea în care a sosit. Atenție la excepția care lovește des la articolele pentru copii: produsele de igienă și cele sigilate din motive de protecție a sănătății, odată desigilate, nu se mai returnează. Detaliile sunt în politica magazinului ookee.ro.
În cât timp ajunge Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese la noi acasă?
Magazinul ookee.ro predă de obicei coletul curierului în 24-48 de ore pentru produsele pe stoc, iar drumul până la ușa ta mai durează 1-3 zile lucrătoare. Pentru cadouri de zi de naștere sau de sărbători, comandă cu cel puțin o săptămână înainte: curierii au și ei perioadele lor aglomerate, iar un cadou întârziat se iartă greu la 5 ani.
S-a stricat Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese — ce drepturi am?
Copiii testează totul la intensitate maximă, dar defectele de fabricație nu sunt vina lor: garanția legală de conformitate (Legea 449/2003 + OUG 140/2021) obligă magazinul ookee.ro să repare, să înlocuiască produsul sau să îți dea banii înapoi. Fotografiază defectul, păstrează factura din colet și scrie magazinului. Uzura normală din joacă nu intră la garanție, roata care cade la a doua plimbare — da.
Mai găsesc Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese pe stoc?
Feedul magazinului ookee.ro spune acum: în stoc — informație împrospătată automat la fiecare sincronizare. La articolele pentru copii stocurile au sezonalitatea lor: mărimile căutate de hăinuțe se epuizează primele, iar jucăriile-vedetă dispar înainte de sărbători. Dacă produsul e pe stoc la preț bun și copilul chiar are nevoie de el, amânarea rareori ajută.
De ce comanda pentru Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese se face la ookee.ro, nu aici?
Gândește-te la Ce Vor Copiii ca la părintele organizat din grupul de la grădiniță: știe cine ce vinde și la ce preț, dar nu ține marfă în garaj. Noi indexăm cataloagele magazinelor partenere ca să compari ofertele dintr-o privire; exemplarul tău de Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese stă în depozitul ookee.ro, unde comanzi, plătești și primești factura cu drepturile tale de cumpărător. La orice neconcordanță, fișa magazinului are ultimul cuvânt.
Merită să aștept o reducere la Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese?
Dilema clasică de părinte: 28.90 RON acum (preț sincronizat automat cu feedul ookee.ro) sau pariul pe o promoție viitoare. Calculul corect ține cont de copil, nu doar de preț: dintr-o mărime se iese, o etapă de dezvoltare trece, iar jucăria potrivită la 2 ani nu mai spune nimic la 3. Dacă produsul nu e urgent, orice reducere aplicată de magazin apare aici automat — revino pe pagină din când în când.
Cum îngrijesc Mini 3d puzzle notredame de paris, 39 piese ca să reziste cât copilăria?
Cu realism, pentru că va fi folosit intens: respectă instrucțiunile de întreținere din fișă sau de pe etichetă — la textile, spălarea la temperatura indicată păstrează forma și culorile; la jucării, curățarea regulată contează mai ales la cele duse la gură; la echipamente, o verificare periodică a șuruburilor și îmbinărilor previne surprizele. Bonus: un produs bine întreținut se moștenește — frățiorul mai mic vine repede din urmă.

Produse similare

Alte produse de la ookee.ro

Alte produse Revell

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies