Sari la conținut
Ce Vor Copiii

Hero Combat

Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese

Vândut de noriel.ro

49,99 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la noriel.ro Comandă direct la magazin
6 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 23 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese

49,99 RON
Cumpără
Setul de vehicul militar de artilerie cu figurine Hero Combat este o optiune perfecta pentru copiii pasionati de actiunea militara si strategiile de lupta. Acest set contine 15 piese, inclusiv un vehicul de artilerie specializat si figurine detaliate ale eroilor militari. Vehiculul de artilerie este proiectat pentru a fi puternic si precis in timpul luptelor, avand in vedere rolul sau esential in sprijinul fortelor armate. Acest set ofera copiilor oportunitatea de a se implica in jocuri de rol complexe si de a-si dezvolta abilitatile strategice. Ei pot imagina diverse situatii militare, planifica tactici si invata sa lucreze in echipa pentru a atinge obiectivele stabilite. Setul contine:- 1 x vehicul militar de artilerie;- 2 x figurine;- diverse accesorii. Dimensiune produs in ambalaj: 39.5 x 10.5 x 15.5 cm Baterii! Articolul functioneaza cu 2 baterii LR44 (incluse).

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 49,99 RON (OG 58/2022)

49,99 49,99 49,99 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

E Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese potrivit pentru vârsta copilului meu?
Verdictul îl dă fișa produsului de la magazinul noriel.ro: acolo găsești vârsta recomandată de producător, dimensiunile și limitele de greutate unde e cazul. Ia-le în serios mai ales la jucăriile cu piese mici (pericol real de înec sub 3 ani) și la echipamentele care susțin copilul. Când copilul e „între vârste", alege varianta în care crește, nu cea din care iese peste un sezon.
Cât mă costă Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese cu totul?
Produsul: 49.99 RON cu TVA, prețul cerut chiar acum de magazinul partener noriel.ro, preluat automat din feedul lui. Transportul se adaugă la checkout și dispare peste pragul de livrare gratuită al magazinului — truc de părinte: grupează într-o singură comandă lucrurile de care oricum e nevoie luna asta și pragul se sare de la sine. Prețul afișat la noi e mereu cel din magazin.
Ce opțiuni de plată am pentru Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese?
Cele oferite de magazinul noriel.ro la finalizarea comenzii: de regulă card bancar prin procesator securizat, ramburs la curier și, la unele magazine, plata în rate. Ce Vor Copiii nu intră în tranzacție: nu procesăm plăți și nu vedem datele cardului tău. Rolul nostru s-a terminat în momentul în care ai găsit oferta potrivită pentru puiul tău.
Dacă nu i se potrivește, pot returna Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese?
Da: ai 14 zile calendaristice de la primire pentru retur fără justificare (OUG 34/2014) — plasă de siguranță pentru mărimea nimerită greșit sau jucăria care nu a stârnit niciun „uau". Condiția: produsul să fie în starea în care a sosit. Atenție la excepția care lovește des la articolele pentru copii: produsele de igienă și cele sigilate din motive de protecție a sănătății, odată desigilate, nu se mai returnează. Detaliile sunt în politica magazinului noriel.ro.
În cât timp ajunge Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese la noi acasă?
Magazinul noriel.ro predă de obicei coletul curierului în 24-48 de ore pentru produsele pe stoc, iar drumul până la ușa ta mai durează 1-3 zile lucrătoare. Pentru cadouri de zi de naștere sau de sărbători, comandă cu cel puțin o săptămână înainte: curierii au și ei perioadele lor aglomerate, iar un cadou întârziat se iartă greu la 5 ani.
S-a stricat Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese — ce drepturi am?
Copiii testează totul la intensitate maximă, dar defectele de fabricație nu sunt vina lor: garanția legală de conformitate (Legea 449/2003 + OUG 140/2021) obligă magazinul noriel.ro să repare, să înlocuiască produsul sau să îți dea banii înapoi. Fotografiază defectul, păstrează factura din colet și scrie magazinului. Uzura normală din joacă nu intră la garanție, roata care cade la a doua plimbare — da.
Mai găsesc Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese pe stoc?
Feedul magazinului noriel.ro spune acum: în stoc — informație împrospătată automat la fiecare sincronizare. La articolele pentru copii stocurile au sezonalitatea lor: mărimile căutate de hăinuțe se epuizează primele, iar jucăriile-vedetă dispar înainte de sărbători. Dacă produsul e pe stoc la preț bun și copilul chiar are nevoie de el, amânarea rareori ajută.
De ce comanda pentru Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese se face la noriel.ro, nu aici?
Gândește-te la Ce Vor Copiii ca la părintele organizat din grupul de la grădiniță: știe cine ce vinde și la ce preț, dar nu ține marfă în garaj. Noi indexăm cataloagele magazinelor partenere ca să compari ofertele dintr-o privire; exemplarul tău de Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese stă în depozitul noriel.ro, unde comanzi, plătești și primești factura cu drepturile tale de cumpărător. La orice neconcordanță, fișa magazinului are ultimul cuvânt.
Merită să aștept o reducere la Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese?
Dilema clasică de părinte: 49.99 RON acum (preț sincronizat automat cu feedul noriel.ro) sau pariul pe o promoție viitoare. Calculul corect ține cont de copil, nu doar de preț: dintr-o mărime se iese, o etapă de dezvoltare trece, iar jucăria potrivită la 2 ani nu mai spune nimic la 3. Dacă produsul nu e urgent, orice reducere aplicată de magazin apare aici automat — revino pe pagină din când în când.
Cum îngrijesc Set vehicul militar de artilerie cu figurine, Hero Combat, 15 piese ca să reziste cât copilăria?
Cu realism, pentru că va fi folosit intens: respectă instrucțiunile de întreținere din fișă sau de pe etichetă — la textile, spălarea la temperatura indicată păstrează forma și culorile; la jucării, curățarea regulată contează mai ales la cele duse la gură; la echipamente, o verificare periodică a șuruburilor și îmbinărilor previne surprizele. Bonus: un produs bine întreținut se moștenește — frățiorul mai mic vine repede din urmă.

Produse similare

Alte produse de la noriel.ro

Alte produse Hero Combat

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies