Sari la conținut
Ce Vor Copiii

Moje Bambino

Scaun albastru marime 2

Vândut de ookee.ro

PRP: 394,90 RON

335,66 RON -15%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la ookee.ro Comandă direct la magazin

Economisești

59,24 RON -15%

Vezi oferta la ookee.ro
12 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 20 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Scaun albastru marime 2

335,66 RON
Cumpără
Scaun albastru marime 2Scaune solide, realizate estetic din placaj de fag lacuit, intr-o culoare naturala. Scaunul conturat elimina presiunea sub genunchi in timp ce stai, iar spatele confortabil ofera o postura adecvata.Placa de siguranta a fost plasata intre elementele structurale ale cadrului.Scaunul este echipat cu o legatura de consolidare intre picioarele din fata. Constructia solida din lemn asigura stabilitatea. Picioarele sunt echipate cu capace din plastic care impiedica zgarierea podelei.Scaunele pot fi stivuite una peste alta.Caracteristici:- Respecta PN-EN 1729-1: 2016-2 si PN-EN 1729-2 + A1: 2016-2. - Marime:  2 - Culoare : Albastru- Rama din lemn dim. 22 x 45 mm- Grosime: 6 mm- 1 buc Marime Inaltimea sezut Inaltimea intre sezut si spatar  Inaltime copil 0 21 cm 14 cm intre 80 si 95 cm Cresa 1 26 cm 15 cm intre 93 si 116 cm Gradinita 2 31 cm 16 cm intre 108 si 121 cm Gradinita 3 35 cm 18 cm intre 119 si 142 cm Clasa pregatitoare 4 38 cm 19 cm intre 133 si 159 cm clasele primare  5 43 cm 20 cm intre 146 si 176,5 cm Gimnaziu 6 46 cm 21 cm intre 159 si 188 cm Liceu 7 51 cm 22 cm intre 174 si 207 cm Adulti Acest produs nu este o jucarie! Nu lasati ambalajele jucariilor / produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
Other Data
5905793046974

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 335,66 RON (conform OG 58/2022)

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 335,66 RON (OG 58/2022)

335,66 335,66 335,66 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

E Scaun albastru marime 2 potrivit pentru vârsta copilului meu?
Verdictul îl dă fișa produsului de la magazinul ookee.ro: acolo găsești vârsta recomandată de producător, dimensiunile și limitele de greutate unde e cazul. Ia-le în serios mai ales la jucăriile cu piese mici (pericol real de înec sub 3 ani) și la echipamentele care susțin copilul. Când copilul e „între vârste", alege varianta în care crește, nu cea din care iese peste un sezon.
Cât mă costă Scaun albastru marime 2 cu totul?
Produsul: 335.66 RON cu TVA, prețul cerut chiar acum de magazinul partener ookee.ro, preluat automat din feedul lui. Transportul se adaugă la checkout și dispare peste pragul de livrare gratuită al magazinului — truc de părinte: grupează într-o singură comandă lucrurile de care oricum e nevoie luna asta și pragul se sare de la sine. Prețul afișat la noi e mereu cel din magazin.
Ce opțiuni de plată am pentru Scaun albastru marime 2?
Cele oferite de magazinul ookee.ro la finalizarea comenzii: de regulă card bancar prin procesator securizat, ramburs la curier și, la unele magazine, plata în rate. Ce Vor Copiii nu intră în tranzacție: nu procesăm plăți și nu vedem datele cardului tău. Rolul nostru s-a terminat în momentul în care ai găsit oferta potrivită pentru puiul tău.
Dacă nu i se potrivește, pot returna Scaun albastru marime 2?
Da: ai 14 zile calendaristice de la primire pentru retur fără justificare (OUG 34/2014) — plasă de siguranță pentru mărimea nimerită greșit sau jucăria care nu a stârnit niciun „uau". Condiția: produsul să fie în starea în care a sosit. Atenție la excepția care lovește des la articolele pentru copii: produsele de igienă și cele sigilate din motive de protecție a sănătății, odată desigilate, nu se mai returnează. Detaliile sunt în politica magazinului ookee.ro.
În cât timp ajunge Scaun albastru marime 2 la noi acasă?
Magazinul ookee.ro predă de obicei coletul curierului în 24-48 de ore pentru produsele pe stoc, iar drumul până la ușa ta mai durează 1-3 zile lucrătoare. Pentru cadouri de zi de naștere sau de sărbători, comandă cu cel puțin o săptămână înainte: curierii au și ei perioadele lor aglomerate, iar un cadou întârziat se iartă greu la 5 ani.
S-a stricat Scaun albastru marime 2 — ce drepturi am?
Copiii testează totul la intensitate maximă, dar defectele de fabricație nu sunt vina lor: garanția legală de conformitate (Legea 449/2003 + OUG 140/2021) obligă magazinul ookee.ro să repare, să înlocuiască produsul sau să îți dea banii înapoi. Fotografiază defectul, păstrează factura din colet și scrie magazinului. Uzura normală din joacă nu intră la garanție, roata care cade la a doua plimbare — da.
Mai găsesc Scaun albastru marime 2 pe stoc?
Feedul magazinului ookee.ro spune acum: în stoc — informație împrospătată automat la fiecare sincronizare. La articolele pentru copii stocurile au sezonalitatea lor: mărimile căutate de hăinuțe se epuizează primele, iar jucăriile-vedetă dispar înainte de sărbători. Dacă produsul e pe stoc la preț bun și copilul chiar are nevoie de el, amânarea rareori ajută.
De ce comanda pentru Scaun albastru marime 2 se face la ookee.ro, nu aici?
Gândește-te la Ce Vor Copiii ca la părintele organizat din grupul de la grădiniță: știe cine ce vinde și la ce preț, dar nu ține marfă în garaj. Noi indexăm cataloagele magazinelor partenere ca să compari ofertele dintr-o privire; exemplarul tău de Scaun albastru marime 2 stă în depozitul ookee.ro, unde comanzi, plătești și primești factura cu drepturile tale de cumpărător. La orice neconcordanță, fișa magazinului are ultimul cuvânt.
Merită să aștept o reducere la Scaun albastru marime 2?
Dilema clasică de părinte: 335.66 RON acum (preț sincronizat automat cu feedul ookee.ro) sau pariul pe o promoție viitoare. Calculul corect ține cont de copil, nu doar de preț: dintr-o mărime se iese, o etapă de dezvoltare trece, iar jucăria potrivită la 2 ani nu mai spune nimic la 3. Dacă produsul nu e urgent, orice reducere aplicată de magazin apare aici automat — revino pe pagină din când în când.
Cum îngrijesc Scaun albastru marime 2 ca să reziste cât copilăria?
Cu realism, pentru că va fi folosit intens: respectă instrucțiunile de întreținere din fișă sau de pe etichetă — la textile, spălarea la temperatura indicată păstrează forma și culorile; la jucării, curățarea regulată contează mai ales la cele duse la gură; la echipamente, o verificare periodică a șuruburilor și îmbinărilor previne surprizele. Bonus: un produs bine întreținut se moștenește — frățiorul mai mic vine repede din urmă.

Produse similare

Alte produse de la ookee.ro

Alte produse Moje Bambino

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies