Sari la conținut
Ce Vor Copiii

Huggies

Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc

Vândut de noriel.ro

144,99 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la noriel.ro Comandă direct la magazin
11 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 40 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc

144,99 RON
Cumpără
Scutecele chilotel Huggies Pants pentru baietei sunt concepute tinand cont de caracteristicile anatomice, special pentru baietei. Braul si laturile largi se intind in toate directiile, mansetele elastice din jurul picioarelor sunt destinate pentru o aderare mai stransa si confortul necesar in timpul miscarilor. Puteti sa ii puneti rapid si usor pe bebelusi - ca si chiloteii obisnuiti. Si la fel de usor sa ii scoateti - trebuie doar sa rupeti partile laterale. Indicatorul de umiditate va arata cand chiloteii trebuie schimbati. Caracteristici:- Brau elastic moale;- Materiale moi si respirabile;- Protectie impotriva scurgerilor –  elasticele moi din jurul picioarelor asigura o protectie suplimentara;- Usor de pus – ca si chiloteii obisnuiti;- Usor de scos – doar trageti de cusatura laterala;- Usor de reciclat;- DryTouch este un strat interior care absoarbe lichidul in cateva secunde si il pastreaza in interior;- Prezenta unui strat special distribuitor pentru baietei;- Lipici-eliminator: scoateti, strangeti, fixati cu lipici;- Design expresiv si personaje amuzante. Pachetul contine: 72 buc.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 144,99 RON (OG 58/2022)

144,99 144,99 144,99 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

E Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc potrivit pentru vârsta copilului meu?
Verdictul îl dă fișa produsului de la magazinul noriel.ro: acolo găsești vârsta recomandată de producător, dimensiunile și limitele de greutate unde e cazul. Ia-le în serios mai ales la jucăriile cu piese mici (pericol real de înec sub 3 ani) și la echipamentele care susțin copilul. Când copilul e „între vârste", alege varianta în care crește, nu cea din care iese peste un sezon.
Cât mă costă Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc cu totul?
Produsul: 144.99 RON cu TVA, prețul cerut chiar acum de magazinul partener noriel.ro, preluat automat din feedul lui. Transportul se adaugă la checkout și dispare peste pragul de livrare gratuită al magazinului — truc de părinte: grupează într-o singură comandă lucrurile de care oricum e nevoie luna asta și pragul se sare de la sine. Prețul afișat la noi e mereu cel din magazin.
Ce opțiuni de plată am pentru Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc?
Cele oferite de magazinul noriel.ro la finalizarea comenzii: de regulă card bancar prin procesator securizat, ramburs la curier și, la unele magazine, plata în rate. Ce Vor Copiii nu intră în tranzacție: nu procesăm plăți și nu vedem datele cardului tău. Rolul nostru s-a terminat în momentul în care ai găsit oferta potrivită pentru puiul tău.
Dacă nu i se potrivește, pot returna Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc?
Da: ai 14 zile calendaristice de la primire pentru retur fără justificare (OUG 34/2014) — plasă de siguranță pentru mărimea nimerită greșit sau jucăria care nu a stârnit niciun „uau". Condiția: produsul să fie în starea în care a sosit. Atenție la excepția care lovește des la articolele pentru copii: produsele de igienă și cele sigilate din motive de protecție a sănătății, odată desigilate, nu se mai returnează. Detaliile sunt în politica magazinului noriel.ro.
În cât timp ajunge Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc la noi acasă?
Magazinul noriel.ro predă de obicei coletul curierului în 24-48 de ore pentru produsele pe stoc, iar drumul până la ușa ta mai durează 1-3 zile lucrătoare. Pentru cadouri de zi de naștere sau de sărbători, comandă cu cel puțin o săptămână înainte: curierii au și ei perioadele lor aglomerate, iar un cadou întârziat se iartă greu la 5 ani.
S-a stricat Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc — ce drepturi am?
Copiii testează totul la intensitate maximă, dar defectele de fabricație nu sunt vina lor: garanția legală de conformitate (Legea 449/2003 + OUG 140/2021) obligă magazinul noriel.ro să repare, să înlocuiască produsul sau să îți dea banii înapoi. Fotografiază defectul, păstrează factura din colet și scrie magazinului. Uzura normală din joacă nu intră la garanție, roata care cade la a doua plimbare — da.
Mai găsesc Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc pe stoc?
Feedul magazinului noriel.ro spune acum: în stoc — informație împrospătată automat la fiecare sincronizare. La articolele pentru copii stocurile au sezonalitatea lor: mărimile căutate de hăinuțe se epuizează primele, iar jucăriile-vedetă dispar înainte de sărbători. Dacă produsul e pe stoc la preț bun și copilul chiar are nevoie de el, amânarea rareori ajută.
De ce comanda pentru Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc se face la noriel.ro, nu aici?
Gândește-te la Ce Vor Copiii ca la părintele organizat din grupul de la grădiniță: știe cine ce vinde și la ce preț, dar nu ține marfă în garaj. Noi indexăm cataloagele magazinelor partenere ca să compari ofertele dintr-o privire; exemplarul tău de Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc stă în depozitul noriel.ro, unde comanzi, plătești și primești factura cu drepturile tale de cumpărător. La orice neconcordanță, fișa magazinului are ultimul cuvânt.
Merită să aștept o reducere la Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc?
Dilema clasică de părinte: 144.99 RON acum (preț sincronizat automat cu feedul noriel.ro) sau pariul pe o promoție viitoare. Calculul corect ține cont de copil, nu doar de preț: dintr-o mărime se iese, o etapă de dezvoltare trece, iar jucăria potrivită la 2 ani nu mai spune nimic la 3. Dacă produsul nu e urgent, orice reducere aplicată de magazin apare aici automat — revino pe pagină din când în când.
Cum îngrijesc Scutece chilotel Huggies Pants Jumbo, Nr 4, Boy, 9-14 kg, 72 buc ca să reziste cât copilăria?
Cu realism, pentru că va fi folosit intens: respectă instrucțiunile de întreținere din fișă sau de pe etichetă — la textile, spălarea la temperatura indicată păstrează forma și culorile; la jucării, curățarea regulată contează mai ales la cele duse la gură; la echipamente, o verificare periodică a șuruburilor și îmbinărilor previne surprizele. Bonus: un produs bine întreținut se moștenește — frățiorul mai mic vine repede din urmă.

Produse similare

Alte produse de la noriel.ro

Alte produse Huggies

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies