Tabla scolara alba magnetica pentru markere, 180 x 100 cm
Vândut de ookee.ro
PRP: 436,90 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
Verifică mărimi disponibile
Mărime copii (cm)
Economisești
131,07 RON -30%
Tabla scolara alba magnetica pentru markere, 180 x 100 cm
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 305,83 RON (conform OG 58/2022)
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 305,83 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
E Tabla scolara alba magnetica pentru markere, 180 x 100 cm potrivit pentru vârsta copilului meu?
Cât mă costă Tabla scolara alba magnetica pentru markere, 180 x 100 cm cu totul?
Ce opțiuni de plată am pentru Tabla scolara alba magnetica pentru markere, 180 x 100 cm?
Dacă nu i se potrivește, pot returna Tabla scolara alba magnetica pentru markere, 180 x 100 cm?
În cât timp ajunge Tabla scolara alba magnetica pentru markere, 180 x 100 cm la noi acasă?
S-a stricat Tabla scolara alba magnetica pentru markere, 180 x 100 cm — ce drepturi am?
Mai găsesc Tabla scolara alba magnetica pentru markere, 180 x 100 cm pe stoc?
De ce comanda pentru Tabla scolara alba magnetica pentru markere, 180 x 100 cm se face la ookee.ro, nu aici?
Merită să aștept o reducere la Tabla scolara alba magnetica pentru markere, 180 x 100 cm?
Cum îngrijesc Tabla scolara alba magnetica pentru markere, 180 x 100 cm ca să reziste cât copilăria?
Produse similare
Navir
Instrument optic multifuncțional, Super Optic Wonder
PRP: 74,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Magna-Tiles
MAGNA-TILES Learn Numbers, cifre si matematica
PRP: 234,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Learning Resources
Set activitati educative - operatii matematice
PRP: 163,90 RON
În stoc
Vezi oferta
4M
Kit stiintific - Pompa de apa, Stiinta Verde - Green Science
PRP: 132,90 RON
În stoc
Vezi ofertaAlte produse de la ookee.ro
Playmobil
Playmobil - Figurina printesa ghetii si bufnita
PRP: 36,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Navir
Instrument optic multifuncțional, Super Optic Wonder
PRP: 74,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Magna-Tiles
MAGNA-TILES Learn Numbers, cifre si matematica
PRP: 234,90 RON
În stoc
Vezi oferta
BS Toys
Shuffleboard, joc de societate si dexteritate
PRP: 309,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Alte produse OOKEE
OOKEE
Banca scolara individuala, pentru gimnaziu sau liceu, Ocru, cu inaltime reglabila 64 - 82 cm
PRP: 507,90 RON
În stoc
Vezi oferta
OOKEE
Masa rotunda, 85 cm diametru, Albastra, din plastic, reglabila, marimea 0-3 pentru gradinita
PRP: 558,90 RON
În stoc
Vezi oferta
OOKEE
Masa rotunda, 85 cm diametru, verde, din plastic, reglabila, marimea 0-3 pentru gradinita
PRP: 558,90 RON
În stoc
Vezi oferta
OOKEE
Masa rotunda, 85 cm diametru, rosie, din plastic, reglabila, marimea 0-3 pentru gradinita
PRP: 558,90 RON
În stoc
Vezi oferta
OOKEE
Masa pentagonala, 90 cm diametru, portocalie, din plastic, reglabila, marimea 0-3 pentru gradinita
PRP: 711,90 RON
În stoc
Vezi oferta
OOKEE
Masa rotunda, 85 cm diametru, galbena, din plastic, reglabila, marimea 0-3 pentru gradinita
PRP: 558,90 RON
În stoc
Vezi ofertaȚi-au plăcut aceste produse?
DINO BIKES
Bicicleta pentru copii Dino Bikes Dinosaur, roti 16 inch, inaltime utilizator 107-125 cm
PRP: 952,00 RON
În stoc
Vezi oferta
TataWay
Organizator auto cu suport de tableta TataWay Minney Mouse CZ11420
PRP: 101,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Craft with Fun
Sticker buburuze pentru copii,dimensiuni diferite,7-8 bucati set
PRP: 3,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Confort Family
Cearsaf patut gradinita si cresa stivuibil bumbac model caprioare
PRP: 36,00 RON
În stoc
Vezi oferta