Tabla scolara verde magnetica pentru creta, 120 x 90 cm
Vândut de ookee.ro
PRP: 273,90 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
Verifică mărimi disponibile
Mărime copii (cm)
Economisești
32,87 RON -12%
Tabla scolara verde magnetica pentru creta, 120 x 90 cm
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 241,03 RON (conform OG 58/2022)
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 241,03 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
E Tabla scolara verde magnetica pentru creta, 120 x 90 cm potrivit pentru vârsta copilului meu?
Cât mă costă Tabla scolara verde magnetica pentru creta, 120 x 90 cm cu totul?
Ce opțiuni de plată am pentru Tabla scolara verde magnetica pentru creta, 120 x 90 cm?
Dacă nu i se potrivește, pot returna Tabla scolara verde magnetica pentru creta, 120 x 90 cm?
În cât timp ajunge Tabla scolara verde magnetica pentru creta, 120 x 90 cm la noi acasă?
S-a stricat Tabla scolara verde magnetica pentru creta, 120 x 90 cm — ce drepturi am?
Mai găsesc Tabla scolara verde magnetica pentru creta, 120 x 90 cm pe stoc?
De ce comanda pentru Tabla scolara verde magnetica pentru creta, 120 x 90 cm se face la ookee.ro, nu aici?
Merită să aștept o reducere la Tabla scolara verde magnetica pentru creta, 120 x 90 cm?
Cum îngrijesc Tabla scolara verde magnetica pentru creta, 120 x 90 cm ca să reziste cât copilăria?
Produse similare
Navir
Instrument optic multifuncțional, Super Optic Wonder
PRP: 74,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Magna-Tiles
MAGNA-TILES Learn Numbers, cifre si matematica
PRP: 234,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Learning Resources
Set activitati educative - operatii matematice
PRP: 163,90 RON
În stoc
Vezi oferta
4M
Kit stiintific - Pompa de apa, Stiinta Verde - Green Science
PRP: 132,90 RON
În stoc
Vezi ofertaAlte produse de la ookee.ro
Playmobil
Playmobil - Figurina printesa ghetii si bufnita
PRP: 36,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Navir
Instrument optic multifuncțional, Super Optic Wonder
PRP: 74,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Magna-Tiles
MAGNA-TILES Learn Numbers, cifre si matematica
PRP: 234,90 RON
În stoc
Vezi oferta
BS Toys
Shuffleboard, joc de societate si dexteritate
PRP: 309,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Alte produse OOKEE
OOKEE
Banca scolara individuala, pentru gimnaziu sau liceu, Ocru, cu inaltime reglabila 64 - 82 cm
PRP: 507,90 RON
În stoc
Vezi oferta
OOKEE
Masa rotunda, 85 cm diametru, Albastra, din plastic, reglabila, marimea 0-3 pentru gradinita
PRP: 558,90 RON
În stoc
Vezi oferta
OOKEE
Masa rotunda, 85 cm diametru, verde, din plastic, reglabila, marimea 0-3 pentru gradinita
PRP: 558,90 RON
În stoc
Vezi oferta
OOKEE
Masa rotunda, 85 cm diametru, rosie, din plastic, reglabila, marimea 0-3 pentru gradinita
PRP: 558,90 RON
În stoc
Vezi oferta
OOKEE
Masa pentagonala, 90 cm diametru, portocalie, din plastic, reglabila, marimea 0-3 pentru gradinita
PRP: 711,90 RON
În stoc
Vezi oferta
OOKEE
Masa rotunda, 85 cm diametru, galbena, din plastic, reglabila, marimea 0-3 pentru gradinita
PRP: 558,90 RON
În stoc
Vezi ofertaȚi-au plăcut aceste produse?
Kinderkraft
Bicicleta fara pedale Kinderkraft Tove roz
PRP: 301,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Navir
Cutie cu lupa si microscop pentru observarea insectelor Navir
PRP: 76,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Piccoli Mondi
Piccoli Mondi - Super Farm - Set de joaca cu figurine
PRP: 156,19 RON
În stoc
Vezi oferta
DINO BIKES
Casca de protectie dino bikes negru si rosu CASCOPCR
PRP: 108,90 RON
În stoc
Vezi oferta
MeowBaby®
Leagan tip cocon pentru copii MeowBaby churros olive sage green
PRP: 890,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Clevamama
Set 3 paturici de muselina albastru Clevamama 3540
PRP: 85,00 RON
În stoc
Vezi oferta